Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej 22.Finał WOŚP z NoOSG - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

22.Finał WOŚP z NoOSG

13.01.2014

Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej jak co roku aktywnie wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy grającą tym razem NA RATUNEK, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW. Dzięki wsparciu Straży Granicznej w wielu miejscach, m.in. w Kłodzku, w Bystrzycy Kłodzkiej, w Poznaniu, w Rzepinie oraz w Żarach, nie zabrakło atrakcji w postaci pokazów sprzętu, pobierania odcisków palców oraz licytacji szeroko pojętych gadżetów na rzecz WOŚP. Dużą popularnością cieszyły się robione na miejscu pamiątkowe paszporty, dziecięce kolorowanki oraz okolicznościowe zdjęcia.

Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej jak co roku aktywnie wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy grającą tym razem NA RATUNEK, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.

Dzięki wsparciu Straży Granicznej w wielu miejscach, m.in. w Kłodzku, w Bystrzycy Kłodzkiej, w Poznaniu, w Rzepinie oraz w Żarach, nie zabrakło atrakcji w postaci pokazów sprzętu, pobierania odcisków palców oraz licytacji szeroko pojętych gadżetów na rzecz WOŚP. Dużą popularnością cieszyły się robione na miejscu pamiątkowe paszporty, dziecięce kolorowanki oraz okolicznościowe zdjęcia.


Nadal trwają aukcje na rzecz WOŚP na stronie allegro, gdzie można licytować między innymi propozycje Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, w tym licytacji udział w treningu strzeleckim w Placówce Straży Granicznej w Kłodzku, wizytę w Placówce Straży Granicznej i w Porcie Lotniczym Wrocław - Strachowice, unikalnego kalendarza z 21.Finału WOŚP, kalendarza NoOSG na rok 2014r. z autografem Komendanta Oddziału czy replikę polsko - niemieckiego słupa granicznego. Na dzień 13 stycznia wartość kwot wystawionych w licytacjach to już ponad 1200 zł, a potrwają one jeszcze dziesięć dni.

Dzięki licytacji przedmiotów pamiątkowych związanych ze Strażą Graniczną w Centrum Handlowym Galeria Twierdza Kłodzko oraz w Nowej Rudzie na konto fundacji przekazano 460 zł. Komendant Placówki Straży Granicznej w Kłodzku osobiście prezentował licytowane przedmioty.


do góry