Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze z PSG w Tuplicach oddawali krew - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Funkcjonariusze z PSG w Tuplicach oddawali krew

04.02.2014

W piątek 31.01.2014 r. w Stacji Krwiodawstwa w Żarach, 6 funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Tuplicach, po raz kolejny, oddało krew w ramach akcji na rzecz ratowania życia i zdrowia ludzkiego. Do Klubu Honorowych Dawców Krwi i Dawców Szpiku Kostnego Polskiego Czerwonego Krzyża, działającego przy Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim, należy 8 funkcjonariuszy z PSG w Tuplicach, wśród których znajdują się odznaczeni srebrnymi i brązowymi odznakami PCK "Zasłużony Honorowy Dawca Krwi st. chor.sztab. SG Paweł Tychowski- za oddanie conajmniej 12 litrów krwi, mjr SG Leszek Onuchowski oraz sierżanci sztab.SG Artur Pięt, Maciej Szmidt oraz Paweł Machlowiec - za oddanie conajmiej 6 litrów krwi. Od początku rozpoczęcia działalności Klubu, tj. od 28.09.2010 r. funkcjonariusze z tej Placówki oddali łącznie litrów 56 bezcennej krwi.

W piątek 31.01.2014 r. w Stacji Krwiodawstwa w Żarach, 6 funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Tuplicach, po raz kolejny, oddało krew w ramach akcji na rzecz ratowania życia i zdrowia ludzkiego.
Do Klubu Honorowych Dawców Krwi i Dawców Szpiku Kostnego Polskiego Czerwonego Krzyża, działającego przy Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim, należy 8 funkcjonariuszy z PSG w Tuplicach, wśród których znajdują się odznaczeni srebrnymi i brązowymi odznakami PCK "Zasłużony Honorowy Dawca Krwi st. chor.sztab. SG Paweł Tychowski- za oddanie conajmniej 12 litrów krwi, mjr SG Leszek Onuchowski oraz sierżanci sztab.SG Artur Pięt, Maciej Szmidt oraz Paweł Machlowiec - za oddanie conajmiej 6 litrów krwi. Od początku rozpoczęcia działalności Klubu, tj. od 28.09.2010 r. funkcjonariusze z tej Placówki oddali łącznie litrów 56 bezcennej krwi.
do góry