Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Ukończyli Szkołę Chorążych - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Ukończyli Szkołę Chorążych

03.03.2014

3 marca br. w sali tradycji Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim Komendant Oddziału płk SG Andrzej Kamiński uroczyście wręczył akty mianowań dziewiętnastu funkcjonariuszom, którzy 30 stycznia br. ukończyli Szkołę Chorążych w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Na uroczystej zbiórce obecny był zastępca Komendanta płk SG Tomasz Michalski, kadra kierownicza oraz mianowani młodsi chorążowie. Funkcjonariusze rozpoczęli szkolenie 9 grudnia 2013 r. i przez prawie sześć tygodni podnosili swoje kwalifikacje zawodowe. Tematyka zajęć w których uczestniczyli, jak i egzamin końcowy, obejmowały wiadomości w ramach poszczególnych działów szkolenia zawodowego. Były to zagadnienia z zakresu analizy i stawiania zadań, wybranych zagadnień prawa oraz warunków efektywnej pracy zespołu. Program szkolenia obejmował również zajęcia z zakresu wychowania fizycznego oraz relacji interpersonalnych w służbie.

3 marca br. w sali tradycji Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim Komendant Oddziału płk SG Andrzej Kamiński uroczyście wręczył akty mianowań dziewiętnastu funkcjonariuszom, którzy 30 stycznia br. ukończyli Szkołę Chorążych w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Na uroczystej zbiórce obecny był zastępca Komendanta płk SG Tomasz Michalski, kadra kierownicza oraz mianowani młodsi chorążowie.

Funkcjonariusze rozpoczęli szkolenie 9 grudnia 2013 r. i przez prawie sześć tygodni podnosili swoje kwalifikacje zawodowe. Tematyka zajęć w których uczestniczyli, jak i egzamin końcowy, obejmowały wiadomości w ramach poszczególnych działów szkolenia zawodowego. Były to zagadnienia z zakresu analizy i stawiania zadań, wybranych zagadnień prawa oraz warunków efektywnej pracy zespołu. Program szkolenia obejmował również zajęcia z zakresu wychowania fizycznego oraz relacji interpersonalnych w służbie.


do góry