Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Spotkanie przedświąteczne - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Spotkanie przedświąteczne

18.04.2014

W Wielki Czwartek Komendant Nadodrzańskiego Oddziału SG spotkał się z funkcjonariuszami i pracownikami na przedświątecznym spotkaniu.Komendant NoOSG płk SG Andrzej Kamiński podkreślił znaczenie nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Życzył wszystkim spokoju, zdrowia, radości i miłego świątecznego odpoczynku.Ksiądz kapelan por. SG Marcin Czuchraniuk odczytał fragment Ewangelii i poświęcił ustawiony na stole pokarm. Obecny na spotkaniu kapelan garnizonowy Krosna Odrzańskiego, ojciec ppłk Edward Olech, złożył obecnym życzenia i zaprosił do uczestnictwa w nabożeństwach Triduum Paschalnego.Życzenia świąteczne funkcjonariuszom i pracownikom złożyła również Zastępca Komendanta NoOSG ppłk SG Małgorzata Sakaluk.

W Wielki Czwartek Komendant Nadodrzańskiego Oddziału SG spotkał się z funkcjonariuszami i pracownikami na przedświątecznym spotkaniu.Komendant NoOSG płk SG Andrzej Kamiński podkreślił znaczenie nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Życzył wszystkim spokoju, zdrowia, radości i miłego świątecznego odpoczynku.
Ksiądz kapelan por. SG Marcin Czuchraniuk odczytał fragment Ewangelii i poświęcił ustawiony na stole pokarm. Obecny na spotkaniu kapelan garnizonowy Krosna Odrzańskiego, ojciec ppłk Edward Olech, złożył obecnym życzenia i zaprosił do uczestnictwa w nabożeństwach Triduum Paschalnego.
Życzenia świąteczne funkcjonariuszom i pracownikom złożyła również Zastępca Komendanta NoOSG ppłk SG Małgorzata Sakaluk.
do góry