Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Bezpieczne wakacje z PSG w Świecku - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Bezpieczne wakacje z PSG w Świecku

31.07.2014

W lipcu funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Świecku razem z policjantami z KPP w Słubicach oraz słubickimi strażakami, prowadzili w Ośnie Lubuskim spotkania w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2014”. W spotkaniach brały udział dzieci i młodzież korzystający z letniego wypoczynku w tej miejscowości. Funkcjonariuszy wspierali również pracownicy SANEPID-u i Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół w Słubicach. Podczas spotkań szeroko omawiano kwestie związane z bezpiecznym zachowaniem w czasie wolnym. Przypomniano dzieciom o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, m.in. podczas jazdy rowerem. Zwrócono także uwagę na kwestie dbania o bezpieczeństwo własne i innych podczas wypoczynku nad wodą. Funkcjonariusze przypomnieli również dzieciom numery alarmowe.{gallery}2014/07/swiecko{/gallery}

W lipcu funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Świecku razem z policjantami z KPP w Słubicach oraz słubickimi strażakami, prowadzili w Ośnie Lubuskim spotkania w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2014”. W spotkaniach brały udział dzieci i młodzież korzystający z letniego wypoczynku w tej miejscowości.
Funkcjonariuszy wspierali również pracownicy SANEPID-u i Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół w Słubicach. Podczas spotkań szeroko omawiano kwestie związane z bezpiecznym zachowaniem w czasie wolnym. Przypomniano dzieciom o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, m.in. podczas jazdy rowerem. Zwrócono także uwagę na kwestie dbania o bezpieczeństwo własne i innych podczas wypoczynku nad wodą.
Funkcjonariusze przypomnieli również dzieciom numery alarmowe.

do góry