Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej "Bezpieczny powrót do szkoły" w Zgorzelcu - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

"Bezpieczny powrót do szkoły" w Zgorzelcu

08.09.2014

7 września 2014 roku funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu wzięli udział w imprezie plenerowej pod hasłem „Bezpieczny powrót do szkoły”. Głównym celem festynu było zwiększenie świadomości dzieci, młodzieży i dorosłych dotyczącej zachowania bezpieczeństwa na drodze, a także udzielania pomocy.Najmłodsi mieli również okazję poznania tych służb mundurowych, które codziennie strzegą bezpieczeństwa w mieście. Udział funkcjonariuszy Straży Granicznej w takim programie edukacyjnym wpływa korzystnie na kreowanie pozytywnego wizerunku i budowaniu zaufania do służb mundurowych.Funkcjonariusze ze Zgorzelca podczas festynu zaprezentowali sprzęt, który wykorzystują w służbie, a ich stoisko informacyjne cieszyło się dużym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży.{gallery}2014/09/zgorzelec{/gallery}

7 września 2014 roku funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu wzięli udział w imprezie plenerowej pod hasłem „Bezpieczny powrót do szkoły”. Głównym celem festynu było zwiększenie świadomości dzieci, młodzieży i dorosłych dotyczącej zachowania bezpieczeństwa na drodze, a także udzielania pomocy.
Najmłodsi mieli również okazję poznania tych służb mundurowych, które codziennie strzegą bezpieczeństwa w mieście. Udział funkcjonariuszy Straży Granicznej w takim programie edukacyjnym wpływa korzystnie na kreowanie pozytywnego wizerunku i budowaniu zaufania do służb mundurowych.
Funkcjonariusze ze Zgorzelca podczas festynu zaprezentowali sprzęt, który wykorzystują w służbie, a ich stoisko informacyjne cieszyło się dużym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży.

do góry