Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Uroczyste wręczenie aktów mianowania na stopień młodszego chorążego SG - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Uroczyste wręczenie aktów mianowania na stopień młodszego chorążego SG

02.09.2015

2 września 2015 r. gen. bryg. SG Andrzej Kamiński, Komendant Nadodrzańskiego Oddziału SG, wręczył 11 młodszym chorążym SG akty mianowania na pierwszy stopień w korpusie chorążych. Uroczystość odbyła się w Komendzie NoOSG w Krośnie Odrzańskim.Młodsi chorążowie akty mianowania odebrali w obecności kadry kierowniczej. Komendant Nadodrzańskiego Oddziału SG pogratulował wszystkim absolwentom, życzył satysfakcji z pełnionej służby i szybkiego wkroczenia na „oficerską drogę”.Funkcjonariusze zostali mianowani po ukończeniu szkolenia w zakresie Szkoły Chorążych w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Od początku roku 2015 takie szkolenie ukończyło 31 funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału SG.

2 września 2015 r. gen. bryg. SG Andrzej Kamiński, Komendant Nadodrzańskiego Oddziału SG, wręczył 11 młodszym chorążym SG akty mianowania na pierwszy stopień w korpusie chorążych. Uroczystość odbyła się w Komendzie NoOSG w Krośnie Odrzańskim.
Młodsi chorążowie akty mianowania odebrali w obecności kadry kierowniczej. Komendant Nadodrzańskiego Oddziału SG pogratulował wszystkim absolwentom, życzył satysfakcji z pełnionej służby i szybkiego wkroczenia na „oficerską drogę”.
Funkcjonariusze zostali mianowani po ukończeniu szkolenia w zakresie Szkoły Chorążych w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Od początku roku 2015 takie szkolenie ukończyło 31 funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału SG.

do góry