Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Pełnomocnicy Graniczni w Raciborzu - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Pełnomocnicy Graniczni w Raciborzu

14.03.2010

12 marca 2010 r. w Raciborzu odbyło się spotkanie Pełnomocników Granicznych Republiki Czeskiej i Rzeczpospolitej Polskiej działających na całej granicy polsko - czeskiej. Gospodarzem spotkania był Śląski Oddział Straży Granicznej. W imieniu Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału SG udział wziął Zastępca Komendanta kpt. SG Waldemar Hołodniuk. Podczas spotkania podsumowano dotychczasową współpracę i wytyczono jej kierunki na przyszłość. Zarówno strona czeska, jak i polska, podkreślają wysoki poziom dotychczasowej współpracy.

12 marca 2010 r. w Raciborzu odbyło się spotkanie Pełnomocników Granicznych Republiki Czeskiej i Rzeczpospolitej Polskiej działających na całej granicy polsko - czeskiej.
Gospodarzem spotkania był Śląski Oddział Straży Granicznej. W imieniu Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału SG udział wziął Zastępca Komendanta kpt. SG Waldemar Hołodniuk. Podczas spotkania podsumowano dotychczasową współpracę i wytyczono jej kierunki na przyszłość. Zarówno strona czeska, jak i polska, podkreślają wysoki poziom dotychczasowej współpracy.

do góry