Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej 16 Kongresie Policji w Berlinie - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

16 Kongresie Policji w Berlinie

27.02.2013

W dniach 19-20.02.2013 r. funkcjonariusze Polsko Niemieckiego Centrum Współpracy z siedzibą w Świecku wzięli udział w 16 Kongresie Policji w Berlinie. Kongres organizowany był pod hasłem „ Bezpieczeństwo w sieci przeciwko terroryzmowi w cyberprzestrzeni”. Polsko Niemieckie Centrum Współpracy prezentowało swoją działalność, zadania, a także kompetencje. Prezentacja realizowana była wspólnie z innymi Centrami ze Schwandorfu (Niemcy Czechy), Kehl ( Niemcy-Francja), Luxemburga (Niemcy-Luxemburg-Belgia-Holandia) i Padborga ( Niemcy- Dania). W Kongresie uczestniczyli również przedstawiciele organizacji odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz przedstawiciele firm produkujących najnowszej generacji sprzęt techniczny i komputerowy wspomagający realizację zadań służbom mundurowym. Stoisko Centrum Współpracy cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników Kongresu ze względu na możliwość funkcjonowania różnych służb w ramach jednego Centrum.

W dniach 19-20.02.2013 r. funkcjonariusze Polsko Niemieckiego Centrum Współpracy z siedzibą w Świecku wzięli udział w 16 Kongresie Policji w Berlinie. Kongres organizowany był pod hasłem „ Bezpieczeństwo w sieci przeciwko terroryzmowi w cyberprzestrzeni”.

Polsko Niemieckie Centrum Współpracy prezentowało swoją działalność, zadania, a także kompetencje. Prezentacja realizowana była wspólnie z innymi Centrami ze Schwandorfu (Niemcy Czechy), Kehl ( Niemcy-Francja), Luxemburga (Niemcy-Luxemburg-Belgia-Holandia) i Padborga ( Niemcy- Dania).

W Kongresie uczestniczyli również przedstawiciele organizacji odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz przedstawiciele firm produkujących najnowszej generacji sprzęt techniczny i komputerowy wspomagający realizację zadań służbom mundurowym.

Stoisko Centrum Współpracy cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników Kongresu ze względu na możliwość funkcjonowania różnych służb w ramach jednego Centrum.do góry