Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Obchody XXI-lecia w PSG w Kostrzynie n/Odrą - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Obchody XXI-lecia w PSG w Kostrzynie n/Odrą

24.05.2012

23 maja 2012r. w Placówce Straży Granicznej w Kostrzynie nad Odrą miała miejsce uroczystość związana z obchodami XXI- lecia Straży Granicznej. Podczas uroczystości ppłk SG Piotr Perszke, w asyście kadry kierowniczej Placówki, wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na kolejne stopnie służbowe. W PSG w Kostrzynie nad Odrą w korpusie oficerskim awansowano 1 funkcjonariusza, w korpusie chorążych 5 funkcjonariuszy i podoficerskim 8. Zastępca Komendanta Oddziału, w ramach uroczystości mianował mjr Wojciecha Kaliciaka na nowego Komendanta Placówki. Nowy Komendant do służby w Straży Granicznej wstąpił w 1997r.

23 maja 2012r. w Placówce Straży Granicznej w Kostrzynie nad Odrą miała miejsce uroczystość związana z obchodami XXI- lecia Straży Granicznej. Podczas uroczystości ppłk SG Piotr Perszke, w asyście kadry kierowniczej Placówki, wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na kolejne stopnie służbowe. W PSG w Kostrzynie nad Odrą w korpusie oficerskim awansowano 1 funkcjonariusza, w korpusie chorążych 5 funkcjonariuszy i podoficerskim 8.

Zastępca Komendanta Oddziału, w ramach uroczystości mianował mjr Wojciecha Kaliciaka na nowego Komendanta Placówki. Nowy Komendant do służby w Straży Granicznej wstąpił w 1997r.


Po uroczystych mianowaniach ppłk SG Piotr Perszke wraz z nowym Komendantem Placówki, złożył wszystkim funkcjonariuszom podziękowania za trud włożony w służbę przy realizacji czynności służbowych.do góry