Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Ślubowanie klas pierwszych SP w Dychowie - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Ślubowanie klas pierwszych SP w Dychowie

01.10.2012

28 września 2012 r. w Szkole Podstawowej w Dychowie im. Lubuskiej Brygady WOP, nad którą swój patronat sprawuje Nadodrzański Oddział Straży Granicznej odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Gościnnie w uroczystości wzięli udział funkcjonariusze NoOSG, wręczając najmłodszym wychowankom szkoły upominki z okazji ich święta. Uczniowie zostali przywitani i przyjęci do grona szkolnych kolegów po wcześniejszym przedstawieniu znakomicie przygotowanego i opracowanego przez swoją wychowawczynię repertuaru artystycznego. Pierwszoklasiści z przejęciem zaprezentowali swoje umiejętności zbierając za swój występ gromkie owacje.

28 września 2012 r. w Szkole Podstawowej w Dychowie im. Lubuskiej Brygady WOP, nad którą swój patronat sprawuje Nadodrzański Oddział Straży Granicznej odbyło się ślubowanie klas pierwszych.

Gościnnie w uroczystości wzięli udział funkcjonariusze NoOSG, wręczając najmłodszym wychowankom szkoły upominki z okazji ich święta. Uczniowie zostali przywitani i przyjęci do grona szkolnych kolegów po wcześniejszym przedstawieniu znakomicie przygotowanego i opracowanego przez swoją wychowawczynię repertuaru artystycznego. Pierwszoklasiści z przejęciem zaprezentowali swoje umiejętności zbierając za swój występ gromkie owacje.
do góry