Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Krew dla Aleksandra.. - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Krew dla Aleksandra..

20.12.2012

13 grudnia 2012r. funkcjonariusze PSG w Poznaniu – Ławicy, należący do klubu HDK PCK przy Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim, zorganizowali już 6 akcję oddawania krwi w tym roku. Tym razem oddawana krew była przeznaczona dla chorego na nowotwór mózgu 7. letniego Aleksandra syna funkcjonariusza Straży Granicznej z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Oddaliśmy 3,4 litra pełnej krwi i osocza. W czasie tej akcji również dwóch funkcjonariuszy zarejestrowało się jako potencjalni dawcy szpiku. Dziękujemy i gratulujemy!!!Nasz klub HDK PCK przy NoOSG rozpoczął oficjalną działalność na terenie Poznania w styczniu tego roku. Należy już do niego 25 funkcjonariuszy z czego 10 jest zarejestrowanych jako dawcy szpiku. Od początku działalności przeprowadziliśmy, sami oraz z innymi podmiotami, 6 akcji oddawania krwi. Oddaliśmy 21,4 litra krwi, płytek krwi i osocza. Uczestniczyło w nich 46 funkcjonariuszy, funkcjonariuszek i pracowników cywilnych. Dziękujemy wszystkim za dar życia i dzielenie się nim z innymi. Oby tak dalej! Zachęcamy wszystkich do dalszego wspólnego działania na rzecz nas wszystkich.

13 grudnia 2012r. funkcjonariusze PSG w Poznaniu – Ławicy, należący do klubu HDK PCK przy Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim, zorganizowali już 6 akcję oddawania krwi w tym roku.
Tym razem oddawana krew była przeznaczona dla chorego na nowotwór mózgu 7. letniego Aleksandra syna funkcjonariusza Straży Granicznej z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Oddaliśmy 3,4 litra pełnej krwi i osocza. W czasie tej akcji również dwóch funkcjonariuszy zarejestrowało się jako potencjalni dawcy szpiku. Dziękujemy i gratulujemy!!!
Nasz klub HDK PCK przy NoOSG rozpoczął oficjalną działalność na terenie Poznania w styczniu tego roku. Należy już do niego 25 funkcjonariuszy z czego 10 jest zarejestrowanych jako dawcy szpiku. Od początku działalności przeprowadziliśmy, sami oraz z innymi podmiotami, 6 akcji oddawania krwi. Oddaliśmy 21,4 litra krwi, płytek krwi i osocza. Uczestniczyło w nich 46 funkcjonariuszy, funkcjonariuszek i pracowników cywilnych. Dziękujemy wszystkim za dar życia i dzielenie się nim z innymi. Oby tak dalej! Zachęcamy wszystkich do dalszego wspólnego działania na rzecz nas wszystkich.

do góry