Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Spotkanie Wigilijne w PSG w Kłodzku - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Spotkanie Wigilijne w PSG w Kłodzku

20.12.2013

18.12.2012 r., o godzinie 11.00, w sali odpraw Placówki SG w Kłodzku odbyło się Spotkanie Opłatkowe funkcjonariuszy i pracowników. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli samorządu terytorialnego, służb mundurowych współdziałających z Placówką oraz duchowieństwa.

Przybyli również byli Komendanci jednostek organizacyjnych z terenu, na którym obecnie funkcjonuje Placówka SG w Kłodzku, a także płk dr SG Marek WASZCZUK ostatni Komendant rozformowanego już Sudeckiego Oddziału SG w Kłodzku. W organizację Wigilii zaangażowani byli przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ FSG przy Placówce SG w Kłodzku oraz działającego również Klubu HDK przy Placówce SG w Kłodzku.

W nastrój Świąt Bożego Narodzenia wprowadzili wszystkich uczniowie z Zespołu Szkół Integracyjnych w Kłodzku prezentując występ Bożonarodzeniowy. Teksty nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia, przeplatane były śpiewanymi kolędami. W tej miłej, świątecznej atmosferze nie zabrakło też wzajemnych życzeń, dzielenia opłatkiem oraz wspólnej modlitwy. W trakcie spotkania Komendant Placówki SG w Kłodzku kpt. SG Piotr PIEKARSKI oraz zaproszeni goście mieli okazję podziękować funkcjonariuszom i pracownikom za poświęcenie, zaangażowanie, trud włożony w codzienną służbę i pracę oraz dotychczasową współpracę i złożyć wyrazy uznania i szacunku za trudną i odpowiedzialną służbę.do góry