Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej NoOSG również wesprze 22. Finał WOŚP - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

NoOSG również wesprze 22. Finał WOŚP

09.01.2014

Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej jak co roku aktywnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy grającą tym razem NA RATUNEK, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.Dzięki wsparciu Straży Granicznej w wielu miejscach, m.in. w Kłodzku, w Bystrzycy Kłodzkiej oraz Żarach, nie zabraknie atrakcji w postaci pokazów sprzętu, pobierania odcisków palców oraz licytacji szeroko pojętych gadżetów na rzecz WOŚP. Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcjach na rzecz WOŚP na stronie allegro, gdzie można licytować między innymi propozycje Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, w tym licytacji udział w treningu strzeleckim w Placówce Straży Granicznej w Kłodzku, wizytę w Placówce Straży Granicznej i w Porcie Lotniczym Wrocław - Strachowice, unikalnego kalendarza z 21.Finału WOŚP, kalendarza NoOSG na rok 2014 r. z autografem Komendanta Oddziału czy replikę polsko - niemieckiego słupa granicznego.

Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej jak co roku aktywnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy grającą tym razem NA RATUNEK, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.

Dzięki wsparciu Straży Granicznej w wielu miejscach, m.in. w Kłodzku, w Bystrzycy Kłodzkiej oraz Żarach, nie zabraknie atrakcji w postaci pokazów sprzętu, pobierania odcisków palców oraz licytacji szeroko pojętych gadżetów na rzecz WOŚP.

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcjach na rzecz WOŚP na stronie allegro, gdzie można licytować między innymi propozycje Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, w tym licytacji udział w treningu strzeleckim w Placówce Straży Granicznej w Kłodzku, wizytę w Placówce Straży Granicznej i w Porcie Lotniczym Wrocław - Strachowice, unikalnego kalendarza z 21.Finału WOŚP, kalendarza NoOSG na rok 2014 r. z autografem Komendanta Oddziału czy replikę polsko - niemieckiego słupa granicznego.

Placówka w Kłodzku zaprezentuje się w dniu 22.Finału WOŚP w trzech miejscach:

- Plac Rekreacyjny przy Miejsko Gminnym Ośrodkiem Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej
- kłodzki rynek
- Centrum Handlowe Galeria Twierdza Kłodzko,

gdzie zaprezentują sprzęt służbowy SG, urządzenia do weryfikacji dokumentów, walizkę krymnalistyka, Karty Pamiątkowe ze zdjęciem i odciskami palców.

Ponadto na licytację w Centrum Handlowym Galeria Twierdza Kłodzko Komendant Placówki SG w Kłodzku przekazał:
- unikatową tablicę z certyfikatem „GRANICA PAŃSTWA PRZEKRACZANIE ZABRONIONE”,
- pamiątkowy EMBLEMAT STRAŻY GRANICZNEJ
- zestaw piśmienniczy PARKER.

Chętnych do zabawy ze Strażą Graniczną w słusznej sprawie zapraszamy!
do góry