Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej II Leśny Bieg Zbiega - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

II Leśny Bieg Zbiega

09.09.2014

Nie ma rzeczy niemożliwych... dowodem na to są poobijane nogi, głowy i pokiereszowane twarze - a to wszystko w ramach II Leśnego Biegu Zbiega Służb Mundurowych, który odbył się w dniu 6 września 2014 r. w Puszczy Białej.Do rywalizacji stanęli przedstawiciele takich służb jak: Policja, Straż Pożarna, Żandarmeria Wojskowa, Inspekcja Transportu Drogowego, Biuro Ochrony Rządu, Służba Więzienna, Służba Celna, Straż Miejska oraz Leśnicy. Nie zabrakło oczywiście Straży Granicznej.Trasa licząca prawie 12 kilometrów prowadziła przez rowy melioracyjne, przepusty pod drogami, oczka wodne i pastwiska, krzaki, zarośla, błoto i sztuczne przeszkody, o które zadbał organizator imprezy - Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie.Straż Graniczną reprezentowali: kpt. SG Dominik Krumin i sierż.sztab. SG Grzegorz Piotrowski z NoOSG (PSG Wrocław-Strachowice) oraz kpr. SG Ewa Rusinowicz z POSG (PSG Narewka). Mordercze wysiłki tej trójki pozwoliły na zajęcie 6. miejsca na 10 drużyn.Zwyciężyli Policjanci przed Strażą Pożarną i Wojskami Specjalnymi.{gallery}2014/09/biegzbiega{/gallery}

Nie ma rzeczy niemożliwych... dowodem na to są poobijane nogi, głowy i pokiereszowane twarze - a to wszystko w ramach II Leśnego Biegu Zbiega Służb Mundurowych, który odbył się w dniu 6 września 2014 r. w Puszczy Białej.
Do rywalizacji stanęli przedstawiciele takich służb jak: Policja, Straż Pożarna, Żandarmeria Wojskowa, Inspekcja Transportu Drogowego, Biuro Ochrony Rządu, Służba Więzienna, Służba Celna, Straż Miejska oraz Leśnicy. Nie zabrakło oczywiście Straży Granicznej.
Trasa licząca prawie 12 kilometrów prowadziła przez rowy melioracyjne, przepusty pod drogami, oczka wodne i pastwiska, krzaki, zarośla, błoto i sztuczne przeszkody, o które zadbał organizator imprezy - Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie.
Straż Graniczną reprezentowali: kpt. SG Dominik Krumin i sierż.sztab. SG Grzegorz Piotrowski z NoOSG (PSG Wrocław-Strachowice) oraz kpr. SG Ewa Rusinowicz z POSG (PSG Narewka). Mordercze wysiłki tej trójki pozwoliły na zajęcie 6. miejsca na 10 drużyn.
Zwyciężyli Policjanci przed Strażą Pożarną i Wojskami Specjalnymi.

do góry