Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze SG promują formację - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Funkcjonariusze SG promują formację

09.09.2014

Już po raz 10 funkcjonariusze PSG w Poznaniu - Ławicy uczestniczyli w Festynie "Wrześniowe spotkania ze zdrowiem" przy Szpitalu MSW w Poznaniu. Festyn odbył się 6 września, a jego celem jest profilaktyka i promocja zdrowia oraz zachęcanie do aktywnego i zdrowego stylu życia.Nieodłączną atrakcją jest udział wszystkich służb mundurowych miasta Poznania, w tym Straży Granicznej.Natomiast w niedzielę, 7 września, przy INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu, odbyła się XIII edycja festynu „Niebiescy Dzieciom”, w której również uczestniczyli funkcjonariusze PSG w Poznaniu - Ławicy.Festyn "Niebiescy dzieciom" ma charakter charytatywny. Zebrane pieniądze przeznacza się na potrzeby Oddziału Chirurgii i Traumatologii i Urologii Dziecięcej Szpitala im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.Podczas obu imprez funkcjonariusze prezentowali sprzęt pirotechniczny, urządzenia służące do weryfikacji autentyczności dokumentów podróży oraz przedmioty techniki kryminalistycznej. Tradycyjnie nie zabrakło odcisku palca i stempla na pamiątkę pobytu u "pograniczników". Dużym zainteresowaniem cieszył się oczywiście pokaz pracy robota pirotechnicznego.{gallery}2014/09/festyny{/gallery}

Już po raz 10 funkcjonariusze PSG w Poznaniu - Ławicy uczestniczyli w Festynie "Wrześniowe spotkania ze zdrowiem" przy Szpitalu MSW w Poznaniu. Festyn odbył się 6 września, a jego celem jest profilaktyka i promocja zdrowia oraz zachęcanie do aktywnego i zdrowego stylu życia.
Nieodłączną atrakcją jest udział wszystkich służb mundurowych miasta Poznania, w tym Straży Granicznej.
Natomiast w niedzielę, 7 września, przy INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu, odbyła się XIII edycja festynu „Niebiescy Dzieciom”, w której również uczestniczyli funkcjonariusze PSG w Poznaniu - Ławicy.
Festyn "Niebiescy dzieciom" ma charakter charytatywny. Zebrane pieniądze przeznacza się na potrzeby Oddziału Chirurgii i Traumatologii i Urologii Dziecięcej Szpitala im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Podczas obu imprez funkcjonariusze prezentowali sprzęt pirotechniczny, urządzenia służące do weryfikacji autentyczności dokumentów podróży oraz przedmioty techniki kryminalistycznej. Tradycyjnie nie zabrakło odcisku palca i stempla na pamiątkę pobytu u "pograniczników". Dużym zainteresowaniem cieszył się oczywiście pokaz pracy robota pirotechnicznego.

do góry