Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Odprawa kadry kierowniczej Nadodrzańskiego Oddziału SG - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Odprawa kadry kierowniczej Nadodrzańskiego Oddziału SG

09.09.2015

W dniach 8 i 9 września 2015 r. w Komendzie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim odbyła się odprawa kadry kierowniczej, na którą stawili się wszyscy komendanci placówek i naczelnicy wydziałów. Odprawie przewodniczył Komendant NoOSG gen. bryg. SG Andrzej Kamiński.Podczas odprawy podsumowano działalność pionów do spraw cudzoziemców i operacyjno – śledczego. Omówiono m.in. działania podjęte w celu zwalczania nielegalnej migracji oraz przedstawiono strategię postępowania SG w przypadku masowego napływu imigrantów. Drugiego dnia natomiast uczestnicy odprawy wzięli udział w szkoleniach, m.in. z ochrony danych osobowych.

W dniach 8 i 9 września 2015 r. w Komendzie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim odbyła się odprawa kadry kierowniczej, na którą stawili się wszyscy komendanci placówek i naczelnicy wydziałów. Odprawie przewodniczył Komendant NoOSG gen. bryg. SG Andrzej Kamiński.
Podczas odprawy podsumowano działalność pionów do spraw cudzoziemców i operacyjno – śledczego. Omówiono m.in. działania podjęte w celu zwalczania nielegalnej migracji oraz przedstawiono strategię postępowania SG w przypadku masowego napływu imigrantów. Drugiego dnia natomiast uczestnicy odprawy wzięli udział w szkoleniach, m.in. z ochrony danych osobowych.

do góry