Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Nowi kaprale w Nadodrzańskim Oddziale SG - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Nowi kaprale w Nadodrzańskim Oddziale SG

10.09.2015

8 funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej odebrało z rąk gen. bryg. SG Andrzeja Kamińskiego akty mianowania na stopień kaprala SG. Uroczystość odbyła się 9 września w Komendzie NoOSG w Krośnie Odrzańskim.Kaprale akty mianowania odebrali w obecności komendantów placówek i naczelników wydziałów NoOSG. Komendant Nadodrzańskiego Oddziału SG pogratulował wszystkim absolwentom doskonałych wyników osiągniętych podczas szkolenia, życzył również satysfakcji z pełnionej służby i dalszych awansów.Szkolenie w zakresie szkoły podoficerskiej funkcjonariusze ukończyli 21 sierpnia br. w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych w Lubaniu. Służbę w Straży Granicznej nowi podoficerowie rozpoczęli 26 stycznia 2015 r.; po ukończeniu szkolenia podstawowego, a następnie podoficerskiego zostali skierowani do pełnienia służby w placówkach SG w Kaliszu, Świecku, Tuplicach i Zielonej Górze – Babimoście.

8 funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej odebrało z rąk gen. bryg. SG Andrzeja Kamińskiego akty mianowania na stopień kaprala SG. Uroczystość odbyła się 9 września w Komendzie NoOSG w Krośnie Odrzańskim.
Kaprale akty mianowania odebrali w obecności komendantów placówek i naczelników wydziałów NoOSG. Komendant Nadodrzańskiego Oddziału SG pogratulował wszystkim absolwentom doskonałych wyników osiągniętych podczas szkolenia, życzył również satysfakcji z pełnionej służby i dalszych awansów.
Szkolenie w zakresie szkoły podoficerskiej funkcjonariusze ukończyli 21 sierpnia br. w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych w Lubaniu. Służbę w Straży Granicznej nowi podoficerowie rozpoczęli 26 stycznia 2015 r.; po ukończeniu szkolenia podstawowego, a następnie podoficerskiego zostali skierowani do pełnienia służby w placówkach SG w Kaliszu, Świecku, Tuplicach i Zielonej Górze – Babimoście.

do góry