Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej "Bezpieczne ferie" - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

"Bezpieczne ferie"

16.01.2012

W ostatni dzień przed feriami w województwie zachodniopomorskim, tj. 13.01.2012 r. odbyła się wspólna prelekcja nt. bezpieczeństwa dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 z Goleniowa. W trakcie wspólnego spotkania prowadzonego przez przedstawicieli Placówki Straży Granicznej w Szczecinie-Goleniowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie przekazane zostały uczniom podstawowe wskazówki dot. poruszania się w drodze do szkoły i ze szkoły oraz zasad bezpieczeństwa w okresie ferii zimowych. Na zakończenie uczniowie otrzymali odblaski „Bezpieczna droga z radami SpongeBoba” ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym dzieci. Dzisiejsza wizyta w szkole to początek akcji „Bezpieczne ferie”, gdyż przez cały czas trwania ferii zimowych funkcjonariusze Straży Granicznej będą czuwać nad bezpiecznym przejazdem dzieci i młodzieży na wypoczynek.

W ostatni dzień przed feriami w województwie zachodniopomorskim, tj. 13.01.2012 r. odbyła się wspólna prelekcja nt. bezpieczeństwa dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 z Goleniowa.

W trakcie wspólnego spotkania prowadzonego przez przedstawicieli Placówki Straży Granicznej w Szczecinie-Goleniowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie przekazane zostały uczniom podstawowe wskazówki dot. poruszania się w drodze do szkoły i ze szkoły oraz zasad bezpieczeństwa w okresie ferii zimowych. Na zakończenie uczniowie otrzymali odblaski „Bezpieczna droga z radami SpongeBoba” ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym dzieci. Dzisiejsza wizyta w szkole to początek akcji „Bezpieczne ferie”, gdyż przez cały czas trwania ferii zimowych funkcjonariusze Straży Granicznej będą czuwać nad bezpiecznym przejazdem dzieci i młodzieży na wypoczynek.
do góry