Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Przedstawiciele Sekretariatu Generalnego Rady Europy w PNCW - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Przedstawiciele Sekretariatu Generalnego Rady Europy w PNCW

16.04.2013

15.04.2013 r. w godz. 11:00-14:30 w Polsko - Niemieckim Centrum Współpracy w Świecku odbyła się wizyta dwóch przedstawicieli Sekretariatu Generalnego Rady Europy. Celem wizyty było zapoznanie się z modelem i zasadami funkcjonowania Polsko – Niemieckiego Centrum Współpracy w Świecku. Delegacji ze strony Straży Granicznej towarzyszył Kierownik Polsko – Niemieckiego Centrum Współpracy z siedzibą w Świecku Wydziału Granicznego por. SG Marek FILA.

15.04.2013 r. w godz. 11:00-14:30 w Polsko - Niemieckim Centrum Współpracy w Świecku odbyła się wizyta dwóch przedstawicieli Sekretariatu Generalnego Rady Europy. Celem wizyty było zapoznanie się z modelem i zasadami funkcjonowania Polsko – Niemieckiego Centrum Współpracy w Świecku.

Delegacji ze strony Straży Granicznej towarzyszył Kierownik Polsko – Niemieckiego Centrum Współpracy z siedzibą w Świecku Wydziału Granicznego por. SG Marek FILA.


do góry