Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Święto patrona szkoły - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Święto patrona szkoły

22.05.2013

16 maja Szkoła Podstawowa nr 4 w Kostrzynie nad Odrą obchodziła święto swojego patrona tj. Wojsk Ochrony Pogranicza (WOP). W związku z tym 17 maja odbył się szkolny festyn zorganizowany przez nauczycieli oraz rodziców dzieci uczących się w tej szkole. W ramach współpracy między Komendantem Placówki w Kostrzynie nad Odrą, a Dyrektorem szkoły funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Kostrzynie zaprezentowali część sprzętu wykorzystywanego na co dzień w służbie oraz wręczono materiały reklamujące służbę w SG. Dużym zainteresowaniem dzieci, młodzieży i dorosłych cieszyły się m.in. możliwość odbicia własnych linii papilarnych na pamiątkowej karcie. Młodsze dzieci otrzymały kolorowanki przedstawiające niektóre zadania SG, pamiątkowe paszporty oraz zakładki do książek. Jak można zauważyć na zdjęciach frekwencja rodziców oraz dzieci była bardzo duża.

16 maja Szkoła Podstawowa nr 4 w Kostrzynie nad Odrą obchodziła święto swojego patrona tj. Wojsk Ochrony Pogranicza (WOP). W związku z tym 17 maja odbył się szkolny festyn zorganizowany przez nauczycieli oraz rodziców dzieci uczących się w tej szkole. W ramach współpracy między Komendantem Placówki w Kostrzynie nad Odrą, a Dyrektorem szkoły funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Kostrzynie zaprezentowali część sprzętu wykorzystywanego na co dzień w służbie oraz wręczono materiały reklamujące służbę w SG.

Dużym zainteresowaniem dzieci, młodzieży i dorosłych cieszyły się m.in. możliwość odbicia własnych linii papilarnych na pamiątkowej karcie. Młodsze dzieci otrzymały kolorowanki przedstawiające niektóre zadania SG, pamiątkowe paszporty oraz zakładki do książek. Jak można zauważyć na zdjęciach frekwencja rodziców oraz dzieci była bardzo duża.


do góry