Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Z wizytą w PNCW - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Z wizytą w PNCW

22.05.2013

21.05.2013 r. w Polsko - Niemieckim Centrum Współpracy Służb Granicznych, Policyjnych i Celnych odbyła się wizyta Radcy przy Stałym Przedstawicielstwie RP przy Unii Europejskiej w Brukseli płk. SG Mirosława NOWACZYKA. Celem wizyty było zapoznanie się z modelem i zasadami funkcjonowania Centrum Współpracy, a w szczególności koordynacja działań w sytuacjach nagłych. Panu pułkownikowi towarzyszył Zastępca Naczelnika Wydziału Kierownik Polsko Niemieckiego Centrum Współpracy z siedzibą w Świecku Wydziału Granicznego por. SG Marek FILA.

21.05.2013 r. w Polsko - Niemieckim Centrum Współpracy Służb Granicznych, Policyjnych i Celnych odbyła się wizyta Radcy przy Stałym Przedstawicielstwie RP przy Unii Europejskiej w Brukseli płk. SG Mirosława NOWACZYKA.

Celem wizyty było zapoznanie się z modelem i zasadami funkcjonowania Centrum Współpracy, a w szczególności koordynacja działań w sytuacjach nagłych. Panu pułkownikowi towarzyszył Zastępca Naczelnika Wydziału Kierownik Polsko Niemieckiego Centrum Współpracy z siedzibą w Świecku Wydziału Granicznego por. SG Marek FILA.do góry