Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Wykład w PSG w Kłodzku - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Wykład w PSG w Kłodzku

06.06.2014

5 czerwca 2014 r. w Placówce SG w Kłodzku przeprowadzone zostało szkolenie z zakresu spraw obronnych i zarządzania kryzysowego. Wykład wygłosił profesor nadzwyczajny Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie dr hab. inż. Bernard Wiśniewski. Podczas szkolenia omówiono również m.in. przygotowanie obronne resortu spraw wewnętrznych i kwestie wynikające z zarządzania kryzysowego.W szkoleniu uczestniczyli funkcjonariusze z placówki w Kłodzku, a także zaproszeni przedstawiciele kłodzkiego Urzędu Miasta, Urzędu Gminy i Starostwa Powiatowego, a także Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.{gallery}2014/06/klodzko{/gallery}

5 czerwca 2014 r. w Placówce SG w Kłodzku przeprowadzone zostało szkolenie z zakresu spraw obronnych i zarządzania kryzysowego. Wykład wygłosił profesor nadzwyczajny Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie dr hab. inż. Bernard Wiśniewski.
Podczas szkolenia omówiono również m.in. przygotowanie obronne resortu spraw wewnętrznych i kwestie wynikające z zarządzania kryzysowego.
W szkoleniu uczestniczyli funkcjonariusze z placówki w Kłodzku, a także zaproszeni przedstawiciele kłodzkiego Urzędu Miasta, Urzędu Gminy i Starostwa Powiatowego, a także Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

do góry