Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej VI Potworny Zlot Motocyklowy - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

VI Potworny Zlot Motocyklowy

09.06.2014

W niedzielę, 8 czerwca 2014 r., funkcjonariusze z Placówki SG w Kłodzku uczestniczyli w „Potwornym Zlocie Motocyklowym”. Impreza ta organizowana jest od sześciu lat przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej MotoFrankenstein na terenie ruin zamku w Ząbkowicach Śląskich. Udział naszych funkcjonariuszy polegał na prezentacji umundurowania oraz sprzętu transportowego i służbowego. Podczas imprezy propagowano i promowano zachowania sprzyjające poprawie stanu bezpieczeństwa, także pod kątem nadchodzących wakacji. 

W niedzielę, 8 czerwca 2014 r., funkcjonariusze z Placówki SG w Kłodzku uczestniczyli w „Potwornym Zlocie Motocyklowym”. Impreza ta organizowana jest od sześciu lat przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej MotoFrankenstein na terenie ruin zamku w Ząbkowicach Śląskich. 
Udział naszych funkcjonariuszy polegał na prezentacji umundurowania oraz sprzętu transportowego i służbowego. Podczas imprezy propagowano i promowano zachowania sprzyjające poprawie stanu bezpieczeństwa, także pod kątem nadchodzących wakacji. 
Obok Straży Granicznej swoje stanowiska promocyjno – informacyjne wystawili również policjanci, strażacy, strażnicy miejscy oraz 22 Batalion Piechoty Górskiej w Kłodzku.

do góry