Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze SG propagują bezpieczne zachowania - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Funkcjonariusze SG propagują bezpieczne zachowania

23.06.2014

Przedwakacyjny okres to czas, kiedy odbywa się wiele festynów i imprez plenerowych, a funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej biorą w nich aktywny udział promując bezpieczny wypoczynek. W sobotę, 21 czerwca 2014 r., w miejscowości Potworów, funkcjonariusze z Placówki SG w Kłodzku uczestniczyli w imprezie plenerowej związanej z XV Powiatowym Rajdem Rowerowym pod hasłem „BIKE-owa Ziemia Ząbkowicka”. W rajdzie wziął udział również komendant PSG w Kłodzku kpt. SG Piotr Piekarski. Podczas pikniku funkcjonariusze prezentowali sprzęt służbowy i propagowali bezpieczne zachowania wśród dzieci i młodzieży.

Przedwakacyjny okres to czas, kiedy odbywa się wiele festynów i imprez plenerowych, a funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej biorą w nich aktywny udział promując bezpieczny wypoczynek.
W sobotę, 21 czerwca 2014 r., w miejscowości Potworów, funkcjonariusze z Placówki SG w Kłodzku uczestniczyli w imprezie plenerowej związanej z XV Powiatowym Rajdem Rowerowym pod hasłem „BIKE-owa Ziemia Ząbkowicka”. W rajdzie wziął udział również komendant PSG w Kłodzku kpt. SG Piotr Piekarski.
Podczas pikniku funkcjonariusze prezentowali sprzęt służbowy i propagowali bezpieczne zachowania wśród dzieci i młodzieży.
W niedzielę funkcjonariusze z Kłodzka kreowali pozytywny wizerunek SG i promowali bezpieczeństwo w Henrykowie podczas imprezy plenerowej pt. "Klasztor Księgi Henrykowskiej.
Punkty informacyjne promujące Straż Graniczną wystawili także funkcjonariusze z PSG Wrocław – Strachowice, którzy 21 czerwca w Świdnicy Polskiej zaprezentowali sprzęt będący na indywidualnym wyposażeniu funkcjonariusza oraz pokaz psa służbowego z ogólnego posłuszeństwa oraz wyszkolenia specjalistycznego. Ogromnym zainteresowaniem mieszkańców cieszył się również samochód służbowy. 22 czerwca natomiast funkcjonariusze z Wrocławia udali się na IV Piknik Olimpijski Wrocławia i Dolnego Śląska, gdzie ich umundurowanie i sprzęt cieszyły się dużym zainteresowaniem młodszych i starszych uczestników imprezy. W pikniku udział brali przedstawiciele innych wrocławskich służb mundurowych.

do góry