Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Promujemy Straż Graniczną - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Promujemy Straż Graniczną

06.10.2014

3 października 2014 r. funkcjonariusze NoOSG z Placówki SG w Poznaniu – Ławicy uczestniczyli w Święcie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego. Oficjalnym uroczystościom towarzyszył Dzień Otwartych Koszar, podczas którego zaprezentować się mogły inne służby mundurowe, w tym Straż Graniczna.Po przysiędze żołnierzy oraz zakończonej defiladzie wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się ze sprzętem i wyposażeniem m.in. Straży Granicznej, zasiąść za kierownicą pojazdów wojskowych lub obejrzeć ekspozycję Muzeum Broni Pancernej.Działania sprzyjające promocji formacji prowadzili również funkcjonariusze z PSG w Kłodzku. W w sobotę, 4.10., wzięli udział w Charytatywnym Turnieju Piłkarskim, podczas którego zbierane były pieniądze na terapię i sprzęt rehabilitacyjny 7-letniego Eryka. W punkcie informacyjnym zorganizowanym w Parku Rozrywki w Kudowie Zdroju, funkcjonariusze zapoznawali innych ze specyfiką służby w Straży Granicznej. Zaprezentowali także umundurowanie oraz sprzęt wykorzystywany podczas działań.Również 4 października 2014 r., w Placówce SG w Gorzowie Wielkopolskim z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą, funkcjonariusze przeprowadzili pokaz dla Związku Strzeleckiego „Strzelec” z Dębna. Strażnicy graniczni zaprezentowali „Strzelcom” sprzęt wykorzystywany w służbie oraz swoje umiejętności; przybliżyli także zadania Straży Granicznej i znaczenie formacji po wejściu Polski do strefy Schengen.Fot. PSG w Poznaniu - Ławicy{gallery}2014/10/poznancswl{/gallery}Fot. PSG w Kłodzku{gallery}2014/10/klodzkofestyn{/gallery}Fot. PSG w Gorzowie Wlkp.{gallery}2014/10/gorzowstrzelcy{/gallery}

3 października 2014 r. funkcjonariusze NoOSG z Placówki SG w Poznaniu – Ławicy uczestniczyli w Święcie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego. Oficjalnym uroczystościom towarzyszył Dzień Otwartych Koszar, podczas którego zaprezentować się mogły inne służby mundurowe, w tym Straż Graniczna.
Po przysiędze żołnierzy oraz zakończonej defiladzie wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się ze sprzętem i wyposażeniem m.in. Straży Granicznej, zasiąść za kierownicą pojazdów wojskowych lub obejrzeć ekspozycję Muzeum Broni Pancernej.
Działania sprzyjające promocji formacji prowadzili również funkcjonariusze z PSG w Kłodzku. W w sobotę, 4.10., wzięli udział w Charytatywnym Turnieju Piłkarskim, podczas którego zbierane były pieniądze na terapię i sprzęt rehabilitacyjny 7-letniego Eryka. W punkcie informacyjnym zorganizowanym w Parku Rozrywki w Kudowie Zdroju, funkcjonariusze zapoznawali innych ze specyfiką służby w Straży Granicznej. Zaprezentowali także umundurowanie oraz sprzęt wykorzystywany podczas działań.
Również 4 października 2014 r., w Placówce SG w Gorzowie Wielkopolskim z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą, funkcjonariusze przeprowadzili pokaz dla Związku Strzeleckiego „Strzelec” z Dębna. Strażnicy graniczni zaprezentowali „Strzelcom” sprzęt wykorzystywany w służbie oraz swoje umiejętności; przybliżyli także zadania Straży Granicznej i znaczenie formacji po wejściu Polski do strefy Schengen.

Fot. PSG w Poznaniu - Ławicy


Fot. PSG w Kłodzku


Fot. PSG w Gorzowie Wlkp.

do góry