Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Wspólnie chronią granicę wewnętrzną..wspólnie się szkolą.. - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Wspólnie chronią granicę wewnętrzną..wspólnie się szkolą..

Autor:

28.11.2013r. w Placówce Straży Granicznej w Tuplicach odbyło się kolejne polsko - niemieckie spotkanie w sprawie organizacji planowanych wspólnych patroli po obu stronach granicy w obrębie powiatów żagańskiego i żarskiego. W ramach spotkania zorganizowano również szkolenie dla funkcjonariuszy z Placówek Straży Granicznej w Tuplicach i Zielonej Góry-Babimoście oraz dla funkcjonariuszy z Policji Federalnej Niemiec z Forstu. Działający na rzecz zapobiegania nielegalnej migracji i nielegalnego pobytu cudzoziemców na terenie Schengen oraz zwalczania przestępstw przygranicznych funkcjonariusze wymienili się doświadczeniami i podzielili spostrzeżeniami na temat planowanego współdziałania w ramach wspólnych polsko - niemieckich patroli. Spotkanie zakończono towarzyskim meczem w siatkówkę.

28.11.2013r. w Placówce Straży Granicznej w Tuplicach odbyło się kolejne polsko - niemieckie spotkanie w sprawie organizacji planowanych wspólnych patroli po obu stronach granicy w obrębie powiatów żagańskiego i żarskiego. W ramach spotkania zorganizowano również szkolenie dla funkcjonariuszy z Placówek Straży Granicznej w Tuplicach i Zielonej Góry-Babimoście oraz dla funkcjonariuszy z Policji Federalnej Niemiec z Forstu. Działający na rzecz zapobiegania nielegalnej migracji i nielegalnego pobytu cudzoziemców na terenie Schengen oraz zwalczania przestępstw przygranicznych funkcjonariusze wymienili się doświadczeniami i podzielili spostrzeżeniami na temat planowanego współdziałania w ramach wspólnych polsko - niemieckich patroli.

Spotkanie zakończono towarzyskim meczem w siatkówkę.


do góry