Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze SG dzieciom - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Funkcjonariusze SG dzieciom

19.03.2014

18.03.2014 r. funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach spotkali się z dziećmi z Zespołu Szkół i Publicznego Przedszkola w Cichowie.Podczas spotkania dzieci mogły poznać specyfikę służby w Straży Granicznej, obejrzeć sprzęt służbowy oraz pokaz psów służbowych z ogólnego posłuszeństwa. Dodatkowo przewodnicy psów służbowych przeprowadzili prelekcję dotycząca zasad bezpieczeństwa w kontaktach z psami, a funkcjonariusz Zespołu Interwencji Specjalnych poruszył zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa oraz zaprezentował sprzęt służbowych. Opowiedział także o szkoleniach specjalistycznych realizowanych w Straży Granicznej.Na zakończenie pokazu technik kryminalistyki wykonał dzieciom odbitki linii pali na pamiątkowych kartach.

18.03.2014 r. funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach spotkali się z dziećmi z Zespołu Szkół i Publicznego Przedszkola w Cichowie.
Podczas spotkania dzieci mogły poznać specyfikę służby w Straży Granicznej, obejrzeć sprzęt służbowy oraz pokaz psów służbowych z ogólnego posłuszeństwa. Dodatkowo przewodnicy psów służbowych przeprowadzili prelekcję dotycząca zasad bezpieczeństwa w kontaktach z psami, a funkcjonariusz Zespołu Interwencji Specjalnych poruszył zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa oraz zaprezentował sprzęt służbowych. Opowiedział także o szkoleniach specjalistycznych realizowanych w Straży Granicznej.
Na zakończenie pokazu technik kryminalistyki wykonał dzieciom odbitki linii pali na pamiątkowych kartach.

do góry