Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej "Przedwakacyjna akcja krwiodawstwa” - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

"Przedwakacyjna akcja krwiodawstwa”

28.06.2012

26 czerwca z inicjatywy funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Szczecinie-Goleniowie odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa w goleniowskim terenowym Oddziale Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Po raz pierwszy funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Szczecinie-Goleniowie oddawali honorowo krew w tak licznej i zorganizowanej grupie - liczącej siedmiu funkcjonariuszy. Podczas wczorajszej akcji zebrano łącznie ponad 3 litry życiodajnego płynu. Zapotrzebowanie na poszczególne grupy krwi przez stacje krwiodawstwa zwłaszcza w okresie wakacyjnym jest bardzo duże. Kolejna akcja honorowego oddawania krwi przez funkcjonariuszy Placówki planowana jest we wrześniu. Należy wspomnieć, iż dzięki takim akcjom grono Klubu Honorowych Dawców Krwi działającego przy Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej stale się powiększa.

26 czerwca z inicjatywy funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Szczecinie-Goleniowie odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa w goleniowskim terenowym Oddziale Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Po raz pierwszy funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Szczecinie-Goleniowie oddawali honorowo krew w tak licznej i zorganizowanej grupie - liczącej siedmiu funkcjonariuszy. Podczas wczorajszej akcji zebrano łącznie ponad 3 litry życiodajnego płynu. Zapotrzebowanie na poszczególne grupy krwi przez stacje krwiodawstwa zwłaszcza w okresie wakacyjnym jest bardzo duże.

Kolejna akcja honorowego oddawania krwi przez funkcjonariuszy Placówki planowana jest we wrześniu. Należy wspomnieć, iż dzięki takim akcjom grono Klubu Honorowych Dawców Krwi działającego przy Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej stale się powiększa.do góry