Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Cenne krew.. - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Cenne krew..

31.07.2013

W okresie wakacyjnym krwiodawcy wyjeżdżają na urlopy, a zapotrzebowanie na krew wzrasta w dramatycznym tempie. Wakacje to też czas odpoczynku, ale i większej ilości wypadków. Dlatego funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Poznaniu - Ławicy oraz z Komendy Oddziału należący do Klubu HDK PCK przy NoOSG zorganizowali w dniach 26 czerwca oraz 25 i 26 lipca akcje oddawania krwi. Łącznie 28 funkcjonariuszy oddało 13 litrów pełnej krwi oraz jej składników natomiast kolejnych 2 zapisało się jako potencjalni dawcy szpiku. Bardzo wszystkim dziękujemy za dar serca dla innych. Zachęcamy wszystkich funkcjonariuszy do zrzeszania się i oddawania krwi. Kolejne akcje już wkrótce !!!

W okresie wakacyjnym krwiodawcy wyjeżdżają na urlopy, a zapotrzebowanie na krew wzrasta w dramatycznym tempie. Wakacje to też czas odpoczynku, ale i większej ilości wypadków. Dlatego funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Poznaniu - Ławicy oraz z Komendy Oddziału należący do Klubu HDK PCK przy NoOSG zorganizowali w dniach 26 czerwca oraz 25 i 26 lipca akcje oddawania krwi.

Łącznie 28 funkcjonariuszy oddało 13 litrów pełnej krwi oraz jej składników natomiast kolejnych 2 zapisało się jako potencjalni dawcy szpiku. Bardzo wszystkim dziękujemy za dar serca dla innych. Zachęcamy wszystkich funkcjonariuszy do zrzeszania się i oddawania krwi.

Kolejne akcje już wkrótce !!!


do góry