Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Po wielu latach służby.. - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Po wielu latach służby..

02.09.2013

30 sierpnia 2013 roku ze służbą pożegnali się czterej funkcjonariusze z Placówek w Świecku i w Poznaniu - Ławicy. Wszyscy mogą pochwalić się długoletnią służbą na rzecz ochrony bezpieczeństwa naszego kraju, a mjr SG Henryk Leńczuk ponad 35. letnią służbą w ochronie granicy państwowej. Za swe osiągnięcia i długość wysługi z dniem odejścia ze służby awansował do stopnia podpułkownika Straży Granicznej. Tego dnia ze służbą pożegnali się mjr SG Artur Radecki - pełniący obowiązki Komendanta Placówki Straży Granicznej w Poznaniu - Ławicy, mjr SG Artur Baranowski, mjr SG Krzysztof Wołkowicz oraz wspomniany już ppłk SG Henryk Leńczuk. Wszyscy zajmowali odpowiedzialne stanowiska służbowe, które piastowali sumiennie i nienagannie, za co byli wyróżniani i odznaczani przez swych przełożonych. Mamy nadzieję, że przed odejściem wiedzę swą i zdobyte poprzez doświadczenie umiejętności przekazali młodszym kolegom.Na uroczystych pożegnaniach w Placówkach obecny był zastępca Komendanta NoOSG ppłk SG Tomasz Michalski. W gronie żegnających odchodzących funkcjonariuszy była kadra placówek, a także zaproszeni goście.

30 sierpnia 2013 roku ze służbą pożegnali się czterej funkcjonariusze z Placówek w Świecku i w Poznaniu - Ławicy. Wszyscy mogą pochwalić się długoletnią służbą na rzecz ochrony bezpieczeństwa naszego kraju, a mjr SG Henryk Leńczuk ponad 35. letnią służbą w ochronie granicy państwowej. Za swe osiągnięcia i długość wysługi z dniem odejścia ze służby awansował do stopnia podpułkownika Straży Granicznej.

Tego dnia ze służbą pożegnali się mjr SG Artur Radecki - pełniący obowiązki Komendanta Placówki Straży Granicznej w Poznaniu - Ławicy, mjr SG Artur Baranowski, mjr SG Krzysztof Wołkowicz oraz wspomniany już ppłk SG Henryk Leńczuk. 

Wszyscy zajmowali odpowiedzialne stanowiska służbowe, które piastowali sumiennie i nienagannie, za co byli wyróżniani i odznaczani przez swych przełożonych. Mamy nadzieję, że przed odejściem wiedzę swą i zdobyte poprzez doświadczenie umiejętności przekazali młodszym kolegom.

Na uroczystych pożegnaniach w Placówkach obecny był zastępca Komendanta NoOSG ppłk SG Tomasz Michalski. W gronie żegnających odchodzących funkcjonariuszy była kadra placówek, a także zaproszeni goście.
do góry